Alapítvány

Szent Orsolya Rend és Iskola Alapítvány

Alapítványunk célja többek között: nevelési-oktatási munka segítése; tárgyi eszközök bővítése; oktatási, sport, ismeretterjesztő programok, szabadidős tevékenységek (farsang, iskolabál) támogatása; tanulók jutalmazása (Alapítványi díj);

Szent Orsolya Rend és Iskola Alapítvány; Adószám: 19112642-1-08
Kérjük, támogassa alapítványunkat adója 1%-ával! Köszönjük!

Tájékoztató oldalunkat folyamatosan frissítjük.

Alapítványi díjazottak:

A tanulmányait tartósan kiemelkedő eredménnyel folytató, a közösségért mindig tettre kész, magatartásában, hitéletében példás tanulóknak az Alapítvány különdíjat adományoz.

2020/2021. tanév:

12 évig tartó példamutató és aktív közösségi munkájukért, kiemelkedő tanulmányi eredményükért:

  • Árki Krisztina XII
  • Golnerits Máté Gábor XII
  • Horváth Júlia 12ag
  • Magyar Kata 12ag
  • Szalay Ágnes Ildikó 12ag
  • Tama Kristóf 12ag
  • Zsigó Fanni 12ag

Országos versenyeken elért kiemelkedő eredményeikért:

  • Horvath Dária Antónia (11.bg) német OKTV-n országos 4. helyezés;
  • Taschner Olivér János (10.bg) a KutDiák (Kutató Diákok Mozgalma) kisfilmkészítő országos pályázat 2. helyezés;
  • Németh Marcell (9.bg) Katolikus Középiskolák Matematika Verseny országos 4. helyezés
  • Árvay Márton, Kő Bence, Tóth Gergely András, Varga Bernát (8.ag) a MANT (Magyar Asztronautikai Társaság) diákpályázatán „Valahol Európában” című kisfilmjük országos 1. helyezés;
  • Papp Hunor (3.c) az Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen 1. helyezés;
  • Lisznyai Barnabás (2.a) Harmatcsepp tanulmányi versenyen országos 2. helyezés.

2019/2020. tanév:

  • Ivanics Ferenc 12.ag
  • Maros Péter 12.ag
  • Mende Mirtill 12.bg
  • Patthy Gergely 12.bg-XII

2018/2019. tanév:

  • Horváth Bence 12.ag-XII.
  • Kis Boglárka Anasztázia 12.bg
  • Milchram Dániel 12.bg
  • Németh Botond 12.ag-XII.
  • Tischler Noémi 12.ag-XII.
  • Kovács Borbála 9.bg
  • Hainer-Lacsnyi Berta 8.bg
  • Németh Marcell 7.bg

2011/2012. tanév:

  • Nádudvari József 4.a
  • Kubicsek Ferenc 6.ag
  • Pete-Pikó Klára 10.ag
  • Horváth Márton X.
  • Prajczer Petra X.
  • Góger Szabolcs 11.ag
  • Lenzinger Réka XI.
  • Ferling Eszter XII.
  • Horváth Anna XII.

2010/2011. tanév:

  • Szalay Márton 3.b
  • Ágota Barnabás 8.ag
  • Prajczer Petra X.
  • Góger Szabolcs 10.ag
  • Tóth Orsolya XII.
  • Papp Loránd 12.ag

2009/2010. tanév:

  • Lakihegyi Viktória 8.ag
  • Pete-Pikó Klára 8.ag
  • Horváth Márton 8.b
  • Nagy Dóra XII.
  • Feller Katalin XII.
  • Homoki-Farkas Dániel XII.
  • Edlinger Evelin 12.ag

2008/2009. tanév:

  • Fekete Balázs 8.a
  • Góger Szabolcs 8.ag
  • Zieger Barna 8.ag
  • Deli Franciska 12.ag
  • Wilfing István 12.ag
  • Árvay Erzsébet XII.

2007/2008. tanév:

  • Bellák Dóra 8.bg
  • Kóczán Barbara XII.b
  • Fejes Anna XII.c

2006/2007. tanév:

  • Mikó Ádám 8.a
  • Kóczán Gergely 8.b
  • Tömördi Tamás XII.c

 

© 2016-2022 Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda-Bölcsőde