Tanáraink

Tanári kar 2017-2018

Vezetőség   Fogadó óra
Dr. Kovács András PhD - igazgató hittan, filozófia, etika  P 10-11.
Farkas Károlyné - ig. helyettes
Szent Gellért díjas pedagógus
matematika, ének  K 3. óra

Nagyné Hoóz Rita - ig. helyettes
Szent Gellért díjas pedagógus

tanító  Sz 3. óra
Kis Gergely Máté - ig. helyettes
Szent Gellért díjas pedagógus 
történelem, hittan  K 1. óra
Oláh-Locsmándi Zsófia - ig. helyettes óvodapedagógus, gyógypedagógia szakos tanár  
Kovács István gazdasági vezető  
Rev. Kovács Gergő Vilmos püspöki biztos, iskolalelkész, hittan  Cs 4. óra
     
Tantestület    
Árkiné Kiss Judit biológia, történelem  H 5. óra
Babosné Fritz Júlia tanító, napközis feladatot ellátó pedagógus  Sz 4. óra
Baracskai Éva
Szent Gellért díjas pedagógus 
magyar, történelem  H 3. óra
Barta-Barát Lászlóné
Szent Gellért díjas pedagógus
matematika, fizika, informatika  P 4. óra
Bellák Gáborné tanító  P 3. óra
Böröcz Mária tanító  Sz 4. óra
Budainé Takács Márta német  Sz 2. óra
Czingráber Mária
Szent Gellért díjas pedagógus 
magyar, hittan, könyvtár  K 4. óra
Czömpöly Andrea magyar  K 4. óra
Csölley Hermina óvodapedagógus  
Deák Ildikó tanító, könyvtáros  K 2. óra
Farkas Edit óvodapedagógus  
Ferling Eszter tanító, hittan, napközis nevelő  H 4. óra
Hafner-Jakubetz Dóra tanító, angol, napközis nevelő  H 6. óra
Herr Józsefné testnevelés, hittan, biológia  Cs 4. óra
Horváth Anita tanító (jelenleg GYED)  
Horváth Ibolya tanító, ének-egyházzene  K 4. óra
Horváth Ivetta Katalin tanító  P 4. óra
Horváth József ének-egyházzene, karnagy  H 4. óra
Horváth Mária napközis nevelő, tanító  Sz 4. óra
Horváthné Bertha Ágnes magyar  H 3. óra
Jánosi Tünde matematika, informatika  P 5. óra
Juhászné Kiss Katalin német, történelem  Cs 3. óra
Karakainé Kóbor Ágnes
Szent Gellért díjas pedagógus
tanító  K 4. óra
Kelemenné Böröcz Adrienn tanító  H 4. óra
Kincse Szabolcs testnevelés, technika  P 4. óra
Kollmann-né Haluska Viktória
Szent Gellért díjas pedagógus
óvodapedagógus  
Kontesveller László angol, történelem  Cs 6. óra
Krizsonits Mátyásné matematika, testnevelés  K 4. óra
Kulcsár-Katzer Katalin tanító, napközi  Cs 3. óra
Leveli Kitti angol, latin, történelem  H 5. óra
Macherné Lóki Éva német, orosz  H 5. óra
Márk Tímea
c. egyetemi docens
matematika, fizika  K 4. óra
Máté Izabella tanító, napközis feladatot ellátó pedagógus  Cs 5. óra
Megyeri Enikő óvodapedagógus  
Milanovits Annamária tanító, német, hittan  H 3. óra
Milchram Bernadett
Szent Gellért díjas pedagógus
tanító  H 5. óra
Dr. Molnárné Debreczeni Judit matematika, pedagógia  Cs. 3. óra
Nagy Árpád biológia, történelem  H 2. óra
Nagyné Kóczán Katalin biológia, földrajz  H 3. óra
Németh Lehel matematika, testnevelés  Sz 5. óra
Németh Szilvia testnevelés  P 2. óra
Némethné Papp Eszter tanító  Sz 3. óra
Németh-Szabó Helga matematika  H 4. óra
Pappné Horváth Veronika angol, francia  K 1. óra
Páderné Bokor Éva
Szent Gellért díjas pedagógus
tanító  H 2. óra
Reischlné Németh Rita tanító, rajz  H 5. óra
Rozs Andrea tanító, napközis nevelő  H 4. óra
Sándorné Horváth Márta matematika, német, orosz  P 1. óra
Sántha Erzsébet
Szent Gellért díjas pedagógus
Sopron Kiváló Pedagógusa
matematika, kémia  Sz 3. óra
Sárkány Cecilia magyar, olasz, hittan  K 5. óra
Serfőző Róbertné Főző Mónika matematika, kémia (jelenleg GYES)  
Simonné Vörös Ágnes
Szent Gellért díjas pedagógus
tanító  H 7. óra
Stippingerné Frits Gabriella matematika, fizika  P 4. óra
Szabadosné Bársony Erzsébet angol, német  K 3. óra
Szabóné Gyarmathy Ágnes tanító  Sz 4. óra
Szabó-Sztrókay Adél
Szent Gellért díjas pedagógus
történelem, latin  H 1. óra
Szarka Adrienn történelem, német, tanulószoba  K 3. óra
Szijjártóné Horváth Veronika
Szent Gellért díjas pedagógus
német, orosz, könyvtár  P 1. óra
Szokodi Zoltánné táncpedagógus, napközis nevelő  Sz 5. óra
Telekes Zoltánné Ormos Eszter angol, francia (jelenleg GYED)  
Tóth Norbert informatika, vizuális kultúra, rendszergazda  Cs 4. óra
Tóthné Kiss Katalin magyar, történelem  K 4. óra
Varga Rita angol (jelenleg GYED)  
Varga Viktor magyar, német  Cs 3. óra
Vargáné Vass Katalin
Szent Gellért díjas pedagógus
tanító, informatika  H 3. óra
Veres Kinga Mária földrajz, napközis feladatot ellátó pedagógus  
Vincze Rita angol, német  Sz 2. óra
Zalai Ottóné történelem, magyar, népművelés  K 2. óra
Zukovits Krisztina tanító, napközis nevelő  K 4. óra
     
Részfoglalkozású v. óraadó tanárok  
Ivanicsné Szekeres Kriszta média  
Kovács Ágnes gyógytorna, gyógytestnevelés  
Kozákné Trudics Zsuzsanna kémia  
Marek János informatika  
Németh József tánc és etikett  
Venyige Edit tanító, napközis feladatot ellátó pedagógus  H 4. óra
Vigné Ujvári Zsuzsanna tanító, napközis feladatot ellátó pedagógus  H 4. óra

  

"Sokan vannak a meghívottak, de kevesen a választottak."

(Mt 22,14)

Mesekép alkotása

Krisztusi értékrend

Határtalanul pályázat logó

Audiovizuális emlékgyűjtemény

euroexam

© 2016 Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium