Tanáraink

Vezetőség  Fogadó óra
Dr. Kovács András PhD - igazgató
Sopron Kiváló Pedagógusa
hittan, filozófia, etika  P 10:00-11:00

Kükedi Józsefné - ig. helyettes

tanító, mesterpedagógus hétfő
4. óra
Németh-Szabó Helga - ig. helyettes matematika kedd
2. óra
Locsmándi Zsófia - ig. helyettes
Szent Gellért díjas pedagógus
óvodapedagógus, gyógypedagógia szakos tanár  -
Tóth Norbert - ig. helyettes osztályfőnök: 12.bg
informatika
péntek
3. óra
Rev. Kovács Gergő Vilmos püspöki biztos, iskolalelkész, hittan  
   
Tantestület  
Antalffy Makk Dorottya óvodapedagógus -
Árkiné Kiss Judit osztályfőnök: 6.ag
biológia, történelem
 csütörtök
3. óra
Babosné Fritz Júlia osztályfőnök: 1.b
tanító
 péntek
2. óra
Baracskai Éva
Szent Gellért díjas pedagógus 
Osztályfőnök: 10.bg
munkaközösségvezető
magyar, történelem
 kedd
3. óra
Bellák Gáborné osztályfőnök: 4.c
tanító
 kedd
4. óra
Benczéné Székely Anikó matematika, rajz  kedd
2. óra
Böröcz Mária tanító, napközi  szerda
5. óra
Budainé Takács Márta osztályfőnök: 5.a
német
 csütörtök
3. óra
Czömpöly Andrea magyar  csütörtök
3. óra
Csenár Rédei Alexandra kisgyermeknevelő -
Csölley Hermina óvodapedagógus -
Deák Ildikó tanító, könyvtáros  péntek
3. óra
Dongóné Várady Mónika tanító, ének, napközi hétfő
5. óra
Godavszky Helga angol, történelem szerda
4. óra
Gombás Rita tanító, napközi  kedd
4. óra
Gyarmati Zoltán osztályfőnök: 6.a
tanító, testnevelő tanár
csütörtök
3. óra
Gyulainé Karsai Katalin kisgyermeknevelő -
Hafner-Jakubetz Dóra tanító, angol  kedd
6. óra
Hegedüs-Huzina Dorina testnevelés, gyógytestnevelés (jelenleg GYED)  -
Herr Józsefné osztályfőnök: 8.b
testnevelés, hittan, biológia
csütörtök
6. óra
Horváth Anita tanító (jelenleg GYED)  -
Horváth Eleonóra napközis nevelő kedd
5. óra
Horváth Franciska óvodapedagógus  -
Horváth Ibolya osztályfőnök: 3.c
tanító, ének-egyházzene
 szerda
4. óra
Horváth Mária napközis nevelő, tanító szerda
5. óra
Horváth-Fecske Dóra óvodapedagógus -
Horváthné Bertha Ágnes osztályfőnök: 11.bg
magyar, média
kedd
3. óra
Huszár Marianna angol, történelem, hittan hétfő
2. óra
Ivánkovicsné Jónás Mária osztályfőnök: 5.bg
fizika, informatika
 kedd
3. óra
Jánosi Tünde matematika, informatika  péntek
2. óra
Kancz Anett biológia, napközis feladatokat ellátó pedagógus hétfő
5. óra
Karakainé Kóbor Ágnes
Szent Gellért díjas pedagógus
osztályfőnök: 3.b
tanító
csütörtök
4. óra
Kelemen Dóra osztályfőnök: 6.bg
magyar, történelem
szerda
4. óra
Kelemenné Böröcz Adrienn osztályfőnök: 1.c
tanító
 szerda
1. óra
Keresztény Renáta tanító, német, hittan csütörtök
4. óra
Kincse Szabolcs osztályfőnök: 8.a
testnevelés, technika
 hétfő
4. óra
Kincse-Leveli Kitti osztályfőnök: 11.ag-XI.
angol, latin, történelem
 szerda
4. óra
Kis Gergely Máté
Szent Gellért díjas pedagógus
vezető tanár

osztályfőnök: 12.ag
munkaközösségvezető
történelem, hittan

péntek
2. óra
Kiss Péterné tanító, német oktató, napközi
munkaközösségvezető
hétfő
4. óra
Kocis Maráczi Nikolett óvodapedagógus  -
Kollmann-né Haluska Viktória
Szent Gellért díjas pedagógus
óvodapedagógus  -
Kontesveller László angol, történelem  hétfő
4. óra
Kovács László földrajz, természetismeret  szerda
4. óra
Kovács Zsuzsa testnevelés, digitális kultúra kedd
2. óra
Krizsonits Mátyásné matematika, testnevelés  csütörtök
4. óra
Locsmándi Katalin napközis nevelő szerda
5. óra
Macherné Lóki Éva német, orosz  kedd
6. óra
Márk Tímea
c. egyetemi docens
osztályfőnök: 10.ag
matematika, fizika
 kedd
3. óra
Máté Izabella tanító, napközis feladatot ellátó pedagógus (jelenleg GYED) -
Máthé-Nagy Zsófia német  hétfő
5. óra
Meszlényiné Voloscsuk Beáta óvodapedagógus -
Mezeiné Farkas Edit óvodapedagógus  -
Mihalik Judit napközis feladatot ellátó pedagógus kedd
4. óra
Milchram Bernadett
Szent Gellért díjas pedagógus
osztályfőnök: 3.a
tanító
 szerda
1. óra
Milkovics Veronika óvodapedagógus, hittan  -
Dr. Molnárné Debreczeni Judit osztályfőnök: 8.ag
matematika, pedagógia
hétfő
1. óra
Nagy Árpád
Szent Gellért díjas pedagógus
osztályfőnök: IX.
biológia, történelem
hétfő
3. óra
Nagy Emőke Enikő tanító, napközis feladatot ellátó pedagógus hétfő
5. óra
Nagyné Kóczán Katalin biológia, földrajz
munkaközösségvezető
 szerda
2. óra
Németh Lehel matematika, testnevelés
munkaközösségvezető
 hétfő
6. óra
Németh Szilvia osztályfőnök: 5.ag
testnevelés
 hétfő
4. óra
Oláhné Finta Krisztina osztályfőnök: 2.c
tanító, gyógypedagógia, hittan
 csütörtök
1. óra
Páderné Bokor Éva
Szent Gellért díjas pedagógus
Sopron Kiváló Pedagógusa
osztályfőnök: 2.a
munkaközösségvezető
tanító
 kedd
2. óra
Pappné Horváth Veronika osztályfőnök: 9.ag
munkaközösségvezető
angol, francia
 csütörtök
8. óra
Ráth Dorina óvodapedagógus  -
Reinhofferné Némth Klára Terézia napközis feladatot ellátó pedagógus csütörtök
10. óra
Reischlné Németh Rita tanító, rajz kedd
5. óra
Sándorné Horváth Márta matematika, német, orosz, tanulószoba hétfő
2. óra
Sántha Erzsébet
Szent Gellért díjas pedagógus
Sopron Kiváló Pedagógusa
osztályfőnök: XII.
matematika, kémia
 szerda
4. óra
Serfőző Róbertné Főző Mónika kémia, matematika  péntek
4. óra
Simonné Vörös Ágnes
Szent Gellért díjas pedagógus
osztályfőnök: 4.b
tanító, hittan
hétfő
4. óra
Stippingerné Frits Gabriella matematika, fizika
munkaközösségvezető
hétfő
2. óra
Szabóné Gyarmathy Ágnes osztályfőnök: 2.b
tanító
 péntek
4. óra
Szabóné Kiss Zsuzsanna osztályfőnök: 2.d
tanító
 csütörtök
5. óra
Szabóné Megyeri Enikő óvodapedagógus (jelenleg GYED)  -
Szalai Patrick magyar, történelem  szerda
3. óra
Szász Kata  kisgyermeknevelő  -
Szijjártóné Horváth Veronika
Szent Gellért díjas pedagógus
osztályfőnök: 8.bg
német, orosz, könyvtár
 csütörtök
2. óra
Telekes Zoltánné Ormos Eszter osztályfőnök: 7.ag
angol, francia
 szerda
2. óra
Tiborcz Viktor osztályfőnök: 7.bg
biológia, kémia, természetismeret
 csütörtök
3. óra
Tiborczné Bogdán Éva kisgyermeknevelő -
Tóthné Kiss Katalin osztályfőnök: 7.b
magyar, történelem
kedd
2. óra
Varga Rita angol  hétfő
3. óra
Varga Viktor osztályfőnök: X.
ifjúságvédelmi felelős
magyar, német
 kedd
6. óra
Vargáné Vass Katalin
Szent Gellért díjas pedagógus
osztályfőnök: 1.a
tanító, informatika
 szerda
6. óra
Várhelyiné Horváth Rebeka osztályfőnök: 7.a
magyar, rajz
 hétfő
4. óra
Vincze Rita osztályfőnök: 9.bg
angol, német
 szerda
5. óra
Zukovits Krisztina osztályfőnök: 4.a
tanító
 péntek
3. óra
   
Részfoglalkozású v. óraadó tanárok 
Adorján Balázs informatika kedd
2. óra
Bella Ferencné napközis feladatot ellátó pedagógus péntek
10. óra
Bősze Balázsné Kenesei Irén napközis feladatot ellátó pedagógus kedd
5. óra
Czingráber Mária
Szent Gellért díjas pedagógus
katolikus hittan  -
Csigóné Szalai Andrea fejlesztőpedagógus  -
Kránitz Eszter német  hétfő
3. óra
Lajber-Németh Judit matematika szerda
4. óra
Vigné Ujvári Zsuzsanna tanulószoba  -
   
Nem pedagógus dolgozók
Vargáné Nyári Gabriella titkárságvezető, gazdasági koordinátor  
Bencsik Elvira takarító  
Enzsöl Róbertné pedagógai asszisztens  
Fücsek Győzőné dajka  
Galavits Gertrúd iskolatitkár  
Halász Krisztina gazdasági ügyintéző  
Herczeg-Bartus Alexandra pedagógai asszisztens  
Horváth Éva takarító  
Kánitsch Tamásné dajka  
Kumin Jenőné portás  
Maráczi Gábor karbantartó  
Némethné Szabó Edit portás  
Patakfalvy László karbantartó  
Pénzes Judit konyhai dolgozó, takarító  
Rupek Róza pedagógiai asszisztens  
Simon Attila rendszergazda  
Sipos Aladár karbantartó  
Szabó Marianna iskolatitkár  
Szabóné Bánfalvi Csilla Ágnes takarító  
Szántó István karbantartó  
Tóth Péterné dajka  
Zambó Mihály karbantartó  
© 2016-2022 Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda-Bölcsőde