Gömbölyű, tarka,
Fuss ki a parkba,
Dobd a magasba!”

Bartos Erika: Labda

Sopron MJV Polgármesteri Hivatal Sportfelügyeleti Csoportja a Soproni Atlétikai Club segítségével idén is megrendezte Sopronban az oviolimpiát, amin a város és környék számos óvodája vett részt! Idén 18 óvoda jelentkezett a sportos megmérettetésre, köztük óvodánk is. 12 kisgyermekkel neveztünk be a „versenyre”, melyre nagyon lelkesen készültek délelőttönként a gyerekek és óvónők egyaránt! A sportesményen 5 számban (kosárra dobás, szlalom váltóverseny, kapura lövés, akadálypálya és váltófutás) mérték össze ügyességüket a kis olimpikonok. Minden versenyszámban nagyon ügyesek, lelkesek, kitartóak voltak az Orsolya ovisok, aminek meg is lett az eredménye, hiszen a város legkisebb óvodájaként sikerült a középmezőnyben végezniük, a kis csapat 9. helyezést ért el. Szívből gratulálunk nekik!

A versenyről mindenki győztesként távozott, oklevéllel kezükben, jóérzéssel szívükben!