A szavak ereje: |dq|Talpra magyar...|dq|da
Bál izgalmakkal, meglepetésekkel
Farsangi délutánok az Orsolyában - képgaléria
Szalagavató Szent Angéla ünnepén

A mezei futóverseny városi eredményei

A városi mezei futóversenyen minden kategóriában képviseltették magukat a Szent Orsolya-iskola diákjai és szép eredményeket értek el. Koch Ágoston végzős diákunk 1. helyezésével továbbjutott az országos döntőbe.

Az I. korcsoportos fiúcsapat 2. helyezett lett, egyéniben 6. lett Takács Arnold, 7. Vigh Farkas, 12. Szokodi Roland, 14. Mezei Torda, 33. Honfi Barnabás, 35. Sándor Kristóf, 38. Oláh Dávid.

A II. korcsoport lány egyéniben 14. lett Pack Judit, 28. Horváth Sára Júlia, 40. Vagdalt Kiara, 52. Nyikos Alexandra.

A II. korcsoport fiú egyéniben 20. lett Kelemen Marcell, 29. Pónácz Bence, 38. Szolnoki Márk, 39. Kulacsy Levente Zoltán.

A III. korcsoport lány egyéniben 8. lett Zollner Kiara, 24. Kasoly Réka.

A III. korcsoport fiú egyéniben 16. Árvay Gergely, 17. Smuk János Kornél, 20. Ivánkovics Ferenc, 26. Fodróczy Bálint.

A IV. korcsoport lány csapatversenyében az orsolyások a 2. helyet szerezték meg, egyéniben 4. lett Palkovits Anna, 7. Kovács Alexandra, 8. Pogátsa Judit, 16. Boksán Boglárka, 23. Galavics Bianka.

A IV. korcsoport fiú csapatversenyében 1. helyen végzett iskolánk csapata: egyéniben 2. lett Kiss Ágoston, 4. Dezső Márk, 5. Golnerits Máté, 13. Papp Géza, 22. Vagdalt Brendon Axel, 28. Fendrik Ákos.

Az V. korcsoportos lánycsapat aranyérmes lett, egyéniben 4. helyezett Golnerits Anna, 5. Németh Alexandra, 6. Kovács Dóra, 12. Soproni Fanni, 19. Sinka Dóra, 23. Nagy Fanni.

Az V. korcsoport fiú egyéniben 7. lett Dénes Ákos, 12. Tamási Péter, 14. Nádudvari József, 16. Brand Balázs, 18. Dominek Dániel, 27. Simon Tamás, 70. Gönczöl Zsolt, 75. Fábiánkovits Áron.

A VI. korcsoport lány egyéniben 5. Dezső Daniella, 8. Kecskés Adél, 11. Szvot Noémi.

A VI. korcsoport fiú csapatversenyében a 2. helyre futottak be az orsolyások: egyéniben 1. lett Koch Ágoston, 4. Balla Zoltán Péter, 14. Horváth Viktor, 19. Csermely Milán, 20. Forgács István.

© 2024 Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda-Bölcsőde