„Vigyázzatok, őrizkedjetek minden kapzsiságtól, mert nem a vagyonban való bővelkedéstől függ az ember élete.” (Lk 12,15)

Te Deum
Szepesség természeti csodái
Búcsú az iskolától - Ballagás 2019
Húsvét
Mezei Futás sikerek a Diákolimpia városi - megyei döntőiben
Utak Istenhez

Új évfolyamok és osztályok beosztása

Első évfolyam

 

1.a

Osztályfőnök

Horváth Ivetta Katalin

 

1.b

Osztályfőnök

Karakainé Kóbor Ágnes

 

1.c      

Osztályfőnök

Horváth Ibolya

 

1. Ágota Gábor

2. Babella Bálint

3. Bors Márton

4. Csonka Zille Nóra

5. Csörgey Dominik

6. Decsi Richárd

7. Farkas Lara

8. Finger Lucia

9. Horváth Donát Endre

10. Kis Bernadett

11. Kővágó Mór

12. Lengyel Richárd

13. Magosi Anna

14. Marx Hédi

15. Nádudvari Ferenc

16. Németh Dóra Marianna

17. Papp Sára

18. Pataki Zsolt

19. Pintér Kamilla

20. Pongrácz Johanna

21. Posta Dávid Imre

22. Sebestyén Emma

23. Ternák Iván

24. Tóth Kitti

25. Töltl Márk Ferenc

26. Varga Ádám

27. Várhelyi Mária Anna

28. Zrinyi Zselyke

1. Ágota Áhim

2. Aszódi Kinga

3. Barti Albert Károly

4. Bidló Boglárka Boróka

5. Csepregi Csenge Lili

6. Fodor Enikő Lilla

7. Füzi Ádám Bendegúz

8. Gönczöl Máté

9. Honfi Barnabás

10. Horváth Flóra Borbála

11. Horváth Sebestyén

12. Juhász Levente

13. Kalicz Iringó Mária

14. Kis Krisztina Kinga

15. Kulacsy Emese Mária

16. Nagy Eszter

17. Németh Ágoston

18. Németh Orsolya

19. Oszvald Ágoston Gergő

20. Pécsi Hajna

21. Puskás Miklós Erik

22. Rákóczy Rozália

23. Schmidt Vince

24. Simon Gergő

25. Szemerédi-Nagy Zsófia

26. Vigh Piroska

27. Vörös Lili Bíborka

28. Winkler Dorottya Laura

1. Blazsanik Boglárka

2. Bordás Zója Tullia

3. Csiszár Kornél

4. Fábián Blanka

5. Győri János Pál

6. Halász Eszter

7. Horváth Hédi

8. Horváth Lili

9. Horváth Stella Zsüliett

10. Ivánkovics Áron

11. Jánics Dorka

12. Kálmán Bianka

13. Kalmár Anna Ildikó

14. Knull Mónika

15. Kő Dániel

16. Kőrösy Gyula Benedek

17. Liska Szilárd Lél

18. Makra Zsigmond Alpár

19. Németh Gergely Gábor

20. Oroszfalvi Regina

21. Pálinkás Ádám István

22. Rudasits Bálint

23. Sarnek Huba

24. Szabadvári Ákos

25. Szabó Sebestyén

26. Széplaki András

27. Takács Jázmin

28. Venczel Jázmin

© 2016-2019 Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium