„Én arra születtem és azért jöttem e világra, hogy tanúságot tegyek az igazságról.” (Jn 18,37b)

Lámpás felvonulás Márton napján
Rendhagyó történelemóra a soproni népszavazásról
Befejeződött a teljes felújítás
Tanári zarándoklat 2021-ben
1956-ra emlékeztünk – „Egy nép kiáltott. Aztán csend lett.”
Szent Orsolya napján
Országos döntőbe jutottak tanulóink
Közlekedésbiztonsági nap

NEK-es elismerés óvodánknak

Bár a járványhelyzet miatt elmaradt a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus, de a hozzákapcsolódó programsorozat, illetve felkészülés több intézményben is megvalósult. Óvodánk is csatlakozott a Katolikus Pedagógiai Intézet által meghirdetett felkészülési évhez. Az elmúlt nevelési év helyi NEK-es programjainak összegzéseként „elkészítették gyönyörű, igényes, és a rengeteg munkájukat visszatükröző albumukat”, mellyel indultak a KAPI pályázatán. Néhány napja postai úton érkezett az elismerés. „Alaposan átgondolt, szakszerűen szerkesztett, esztétikusan kivitelezett pályamű, melynek elismerésre méltó gyöngyszeme a gyermekek és az óvodapedagógusok által készített Biblia gyermekeknek című kis kötetük.” (Részlet a zsűri bírálatából)

Szeretettel gratulálunk!

© 2016-2021 Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium