„Vigyázzatok, virrasszatok és imádkozzatok…” (Mk 13,33)

Pillanatképek az új épületrészről
Veni Sancte – egy különleges tanév kezdetén
Egy történelmi tanév vége

NEK-es elismerés óvodánknak

Bár a járványhelyzet miatt elmaradt a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus, de a hozzákapcsolódó programsorozat, illetve felkészülés több intézményben is megvalósult. Óvodánk is csatlakozott a Katolikus Pedagógiai Intézet által meghirdetett felkészülési évhez. Az elmúlt nevelési év helyi NEK-es programjainak összegzéseként „elkészítették gyönyörű, igényes, és a rengeteg munkájukat visszatükröző albumukat”, mellyel indultak a KAPI pályázatán. Néhány napja postai úton érkezett az elismerés. „Alaposan átgondolt, szakszerűen szerkesztett, esztétikusan kivitelezett pályamű, melynek elismerésre méltó gyöngyszeme a gyermekek és az óvodapedagógusok által készített Biblia gyermekeknek című kis kötetük.” (Részlet a zsűri bírálatából)

Szeretettel gratulálunk!

© 2016-2020 Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium