„Azért ti is álljatok készen…” (Mt 24,44)

Lezárult a tánciskola
Újabb „kopaszok” léptek a nagygimisek közé
Lelkigyakorlaton voltak a soproni Szent Orsolya Gimnázium leendő érettségizői
Évkezdő kópházi zarándoklat

Országos elődöntőben floorballosaink

Lezajlottak a körzeti és megyei döntők a Floorball diákolimpián. Iskolánkból 6 csapat lesz ott az országos elődöntőben, ami az adott régió (4-5 megye) legjobb 8 csapatát jelenti. Innen majd a legjobb kettő juthat a döntőbe, ahol az ország legjobb 8 csapata küzd majd meg nemenként és korcsoportonként. Gratulálunk mindenkinek az eddigi eredményekhez, és sok sikert kívánunk az elődöntőben!

Floorball körzeti döntő eredmények (kemelve a megyei döntőbe jutottak)

I.kcs. fiú
III. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Oláh Patrik, Tóth Gergely, Szinger Bulcsú, Papp Hunor, Horváth Sebestyén

II.kcs. lány
II. hely Szent Orsolya ’A’ - Csapattagok: Fábián Blanka, Horváth Lili, Horváth Hédi, Bordás Zója Tilia
IV. hely Szent Orsolya ’B’ - Csapattagok: Szajvolt Abigél, Henye Júlia, Varga Rebeka, Véger Léna, Oláh Teodóra

II.kcs. fiú
II. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Szabadvári Ákos, Kőrösy Gyula, Németh Ágoston, Németh Gergely, Oláh Dávid, Tóth Márton, Pszota Barnabás, Rudasits Bálint

III.kcs. fiú
I. hely Szent Orsolya ’B’ - Csapattagok: Fábián Domonkos, Kristóf Ábel, Láng Milán, Rausch Vince, Árvay Vince, Ősze Kristóf
II. hely Szent Orsolya ’A’ - Csapattagok: Füzi János Marcell, Sipos Atilla, Tóth Mihály, Orosz Gergő, Mikó Csanád, Táncsics Botond, Nagy Hunor

III.kcs. lány
IV. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Magosi Júlia, Pinezits Hanna, Németh Sára, Jurkovics Virág

IV.kcs. fiú
I. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Forgács Ádám, Kelemen Marcell, Markó Ádám, Füzi Ábel

V.kcs. lány
I. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Németh Csenge, Rádler Sára, Anderson Lucia, Forgács Hajnalka, Bakonyi Zsófia, Elter Dalma

V.kcs. fiú
I. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Markó Bálint, Steiner Zalán, Ivanics Mátyás, Danka Csongor, Mende Boldizsár, Gegő Magor

VI.kcs. lány
II. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Németh Csenge, Rádler Sára, Anderson Lucia, Forgács Hajnalka, Bakonyi Zsófia, Elter Dalma

VI.kcs. fiú
III. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Karakai Kolos, Maros Péter, Markó Bálint, Steiner Zalán, Ivanics Mátyás

Megyei döntő (kiemelve az országos elődöntőbe jutottak)

II.kcs. lány
IV. hely Szent Orsolya ’A’ - Csapattagok: Fábián Blanka, Horváth Lili, Horváth Hédi, Bordás Zója Tilia, Göndöcs Kata, Kiss Ramóna

II.kcs. fiú
II. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Szabadvári Ákos, Németh Ágoston, Németh Gergely, Oláh Dávid, Tóth Márton, Pszota Barnabás

III.kcs. fiú
I. hely Szent Orsolya ’B’ - Csapattagok: Fábián Domonkos, Kristóf Ábel, Láng Milán, Rausch Vince, Árvay Vince, Ősze Kristóf
IV. hely Szent Orsolya ’A’ - Csapattagok: Füzi János Marcell, Sipos Atilla, Tóth Mihály, Orosz Gergő, Mikó Csanád, Táncsics Botond, Nagy Hunor, Vígh Farkas

IV.kcs. fiú
I. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Forgács Ádám, Kelemen Marcell, Markó Ádám, Füzi Ábel, Árvay Vince

V.kcs. lány
I. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Németh Csenge, Rádler Sára, Anderson Lucia, Forgács Hajnalka

V.kcs. fiú
II. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Markó Bálint, Steiner Zalán, Ivanics Mátyás, Danka Csongor, Mende Boldizsár, Gegő Magor

VI.kcs. lány
I. hely Szent Orsolya - Csapattagok: Németh Csenge, Rádler Sára, Anderson Lucia, Forgács Hajnalka, Bokrossy Ágnes

© 2016-2019 Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium