„Igyekezzetek bejutni a szűk kapun, mert mondom nektek,
sokan akarnak majd bemenni, de nem tudnak.” (Lk 13,24)

Te Deum
Szepesség természeti csodái
Búcsú az iskolától - Ballagás 2019
Húsvét
Mezei Futás sikerek a Diákolimpia városi - megyei döntőiben
Utak Istenhez

Gyereknap

Több éves hagyomány iskolánkban, hogy május utolsó péntekén a tanulást a jókedv, a vidámság és a szórakozás váltja fel. Május 31-én meglepetés mozielőadásra mentek az alsó tagozatos kisdiákok. A gyerekek Berg Judit: Lengemesék című meséjét nézték meg. Berg Judit ismert és népszerű a tanulók körében, így nagy örömmel fogadták az előadást.  „Mozizás” után gyermekzsivaj töltötte be iskolánk udvarát, ahol a kicsik vidám énekkel várták a következő meglepetést, amit aztán nagy tapssal fogadtak. Az elmaradhatatlan fagyizással záródott ez a kellemes, jókedvű délelőtt. Ismét nagyon jól érezte magát gyermek és felnőtt egyaránt!

 

© 2016-2019 Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium