Te vagy az én szeretett Fiam, benned telik kedvem.” (Lk 3,22)

Házmegáldás a soproni Szent Orsolya iskolában
Pásztorjáték
Lezárult a tánciskola

DÖK ajándékgyűjtés

Hagyományosan az adventi időszakban iskolánk diákönkormányzata több olyan eseményt szervez, ahol a jótékonyság kapja a főszerepet. December 3-án és 4-én cipősdobozokat vártak a nagyszünetekben a diákoktól, melyet később eljuttattak a Máltai Szeretetszolgálathoz, hogy a lehető legjobb helyre kerüljenek az ajándékok. 187 dobozt csomagoltak be iskolánk diákjai és szülei, melynek egy része soproni, másik része kárpátaljai magyar rászoruló családokhoz került.

December 10-én és 11-én sütivásárt tartottak. A szülők és gyermekeik együtt szorgoskodtak, hogy minél több sütemény kerüljön az asztalokra. Mindkét nap roskadásig teltek az asztalok a legkülönfélébb édességekkel. Ezúton is köszönjük a sok fáradozást minden szülőnek és diáknak, melynek az eredménye: 262 000 Ft. Ezt az összeget az iskolában osztják szét a rászoruló gyermekek között.

© 2016 Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium